Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Büyük Ödüllü MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması
#1
em8l297.jpeg


MEXC Amerika'da en büyük 5. borsa olmakla birlikte Latin Amerika'da 2. sırada yer almaktadır.
Borsası son derece güvenli olmakla birlikte hiçbir müşterisini mağdur etmiyor. Küresel alanda ilk 10'a giren MEXC Global Borsası 2022 yılı Dünya kupası yarışmasını başlattı.
Bu büyük yarışmada büyük ödülün 100 BTC'dir. Tabiki de yarışmaya katılmanın öyle büyük şartları yok, yapmanız gereken bir MEXC üyesi olmanız ve hesabınızda vadeli işlemlerde net 300 USDT kaydınızın olması.
Bundan sonrasında yarışmaya kayıt olarak 100 BTC büyük ödüle adım adım gidebilirsiniz.

Katılımcı sayısı arttığı sürece ödülün de artacağı bu yarışmanın kayıt tarihleri 25 Kasım 03.00 ile 19 Aralık 02.55 (toplam 24 gün) arasındadır. Yarışmanın başlangıç tarihi ise 1 Aralık 03.00 olmak ile 19 Aralık 03.00 (toplam 18 gün)  tarihinde bitişi olacaktır. Herkesin şansının olduğu bu yarışma siz değerli, kıymetli üyelere MEXC güzel ödüller takdim ediyor.
Yarışma 3 etkinlikten oluşacaktır ve her birinin tamamlanması halinde yarışmacıların kazanma şansı da artacaktır. Ödül alma kriterleri ise çok basittir.

Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping